top of page
191.jpg

19 Mart 2024 – Salı

Ay saat 22.33 e kadar Yengeç burcunda, sonrasında ise Aslan burcunda ilerleyecek. Ay Yengeç burcunda ilerlerken Uranüs, Neptün ve Güneşle uyumlu açılar oluşturacak.

Güzel bir günde olduğumuzu, genel olarak sakin, rahat, uyumlu ve anlayışlı bir modda olacağımızı söyleyebiliriz. İlişkilerimiz de son derece uyumlu ve keyifli ilerleyebilir. Herkesle iyi anlaşabilir, ama özellikle de ailemizden, annemizden ve bize kapı açabilecek mevki sahibi kişilerden destek alabiliriz. İhtiyaçlarımızı ve taleplerimizi rahatlıkla dile getirebilir, olumlu karşılık alabiliriz. Şefkat, sahiplenme, yardımlaşma ve dayanışmanın güçlü, milli manevi değerlerde buluşmanın kolay olacağı bir gün. Yardım kampanyaları da hızlı ilerleyebilir.

Ay saat 21.53 – 22.33 arasında kısa bir süre boşlukta kalacak ve ardından Aslan burcuna geçecek. Ayın Plüton ile karşıt konumda olacağı gece saatlerinde kafamıza bir şeyleri takmamız ve kendimizi sıkıntılı hissetmemiz mümkün. Bizi üzecek, yoracak, sinirlendirecek konulardan uzak durmakta fayda var.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page