top of page
190.jpg

19 Eylül 2023 – Salı

Ayın Akrep burcunda ilerlediği bugün duygularımız hayli güçlü olacak. Ancak Güneş Neptünle karşıtlık oluşturacağından dalgınlık, disiplinsizlik ve dikkatsizlik de zirveye çıkacak. Enerjimiz ve fiziksel sağlığımız bu 2 gün boyunca ama özellikle de bugün iniş çıkışlı olabilir. Alerji ve zehirlenmelere karşı yediğimize, içtiğimize, ilaç dozajlarına dikkat etmekte fayda var.

 

Duygularımız net olsa da tavırlarımız belirsiz ve değişken olacaktır, bu durum da bizi güvenilmez ve şaibeli bir duruma düşürebilir. Güven kazanmakta, güvenmekte, ayrıca bir durumu veya herhangi bir gelişmeyi doğru bir şekilde olduğu gibi görmekte zorlanabiliriz. Dolayısıyla yanılabilir, önyargılarla yanlış kararlar alabiliriz. İnançlarımızı ve kalıplaşmış değer yargılarımızı kullanarak bizi kandırmaya çalışan insanlara, dolandırıcılara ve yalan yanlış haberlere karşı dikkatli olmalıyız.

 

Ayın açılarına bakacak olursak; Ay gündüz saatlerinde Jüpiterle ve Venüsle sert açılar oluşturacak. Beklentilerde, isteklerde, harcamalarda, aşk, mutluluk, güzellik, konfor, ünlenmek ve beğenilmek uğruna yapılacak her şeyde abartı anlamına gelen bu açılar insanların daha kolay dolandırılmasına ya da yaptıklarıyla budala durumuna düşmesine neden olabilir.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page