top of page
191.jpg

19 Aralık 2023 – Salı

Ay Balık burcunda ilerliyor. Uranüsün desteğini alacağımız öğlen ve öncesinde enerjik hissedebilir, her neyle uğraşıyorsak daha farklı yollar denemeyi tercih edebilir ve günümüzü her zamankinden farklı geçirmeyi planlayabiliriz. Ufak tefek de olsa değişiklik yapmak enerjimizi yenileyerek bize çok iyi gelebilir. İlginç, şaşırtıcı haberler duymamız mümkün.

Ayın Neptünle kavuşum halinde olacağı öğlen sonrasında ise kıpır kıpır halimiz yerini sakin, dalgın, biraz da evhamlı bir ruh haline bırakabilir. Ardından gelecek Ay Güneş karesi değişken ruh halleri, net olmayan, güven vermeyen tavırlar, dalgınlıkla yapılan hatalar ve yanlış anlamalar nedeniyle, akşam saatlerinde, ilişkilerde gerginlik yaşanabileceğini gösteriyor. Olayları görmek istediğimiz gibi görebilir ve taraflı davranabiliriz.

Gece saatlerinde Plutonun desteğiyle belirsizlikler netleşirken biz de daha net ve daha kararlı davranabiliriz. Yanlış anlamaların giderilmesiyle ilişkilerdeki problemleri rahatlıkla aşabilir, uzlaşma sağlayabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page