top of page
182.jpg

18 Ocak 2024 – Perşembe

Ay saat 11.12 ye kadar Koç burcunda, sonrasında ise Boğa burcunda ilerleyecek. Sabah saatleri gergin ve tedirgin bir halde geçse de Ayın Boğa burcuna geçmesiyle birlikte sakinleşmeye ve rahatlamaya başlayacağız.

Merkürün Satürnle uyumlu açı oluşturduğu ve Ayın da bu gezegenlerle uyumlu bağlantı kurduğu günün devamı hem duygusal hem de zihinsel anlamda sakin ve verimli geçecek gibi görünüyor. Rahatlıkla odaklanabilir, mantıklı kararlar alabilir, kararlarımızı da disiplinli bir şekilde uygulayabiliriz. Düşünmek, yazmak, planlamak, görüşmek, çalışmak, her türlü iş, alışveriş, toprak ve gayrimenkulle ilgili işlemler, kamu kurumlarındaki iş ve işlemler, resmi başvuru ve onay süreçleri için bugünü değerlendirebiliriz.

Önceliğimiz güvenilirlik, sağlamlık, makul ama garantili kazanç olsa da Ayın akşam saatlerinde Jüpiterle kavuşacak olması aynı zamanda maddi bolluk işareti. Şans kapılarının açık olacağını gösteren bu kavuşum emek verdiğimiz, çabaladığımız işlerin beklentimizin ötesinde rahat ilerleyebileceğini ve maddi kazanç getirebileceğini gösteriyor. Fırsatlarla, yeni iş ve yatırım imkanlarıyla karşılaşabiliriz. Ayrıca dilek ve enerji çalışmaları açısından da verimli bir gecedeyiz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page