top of page
181.jpg

18 Aralık 2023 – Pazartesi

Ayın Balık burcunda ilerlediği bugün genel olarak sakin ve rahat bir ruh halinde olacağız. Ay gündüz saatlerinde Merkür ve Jüpiterle, gece saatlerinde ise Venüsle uyumlu açılar oluşturacak.

Diğer taraftan Merkür ve Jüpiter arasında önümüzdeki 3 gün boyunca etkisini hissedeceğimiz son derece destekleyici bir açı oluşacak. Dolayısıyla iletişimin rahat ve uyumlu akacağını, görüşmelerin olumlu geçeceğini, reklam ve pazarlama işlerinin, alım satım işlemlerinin verimli olacağını ve finansal işlerden kazanç elde edeceğimizi söyleyebiliriz. Geçmişte tıkanıp kalmış görüşmeler, sözleşmeler, yarım kalmış ticari işlemler, alışverişler ve davalar özellikle de alacak verecek, tazminat, nafaka davaları ile ilgili yeni gelişmeler yaşanabilir. Tarafları memnun edecek, en azından konunun kapanmasını sağlayacak çözümler gündeme gelebilir.

Bugünün özelinde, gündüz saatleri iş ve maddiyatla ilgili konular için, gece saatleri ise özel ve sosyal ilişkiler açısından son derece verimli ve keyifli geçecek gibi görünüyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page