top of page
171.jpg

17 Ocak 2024 – Çarşamba

Gün boyunca Koç burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Chiron ve Kuzey Ay Düğümü ile kavuşum halinde olacak, akşam saatlerinde ise Venüsle uyumlu açı oluşturacak. 

 

Güne hem fiziksel hem de duygusal olarak kırgın ve yorgun bir halde başlayabiliriz. Özellikle de sabah ve öğlen saatlerinde hasta hissetmemiz ya da ağrı tipi şikayetler yaşamamız mümkün.

Yapılacak işlerin ve geleceğe yönelik planların ön planda olacağı gündüz saatlerinde daha çok kendimizle ilgili olacak gibi görünüyoruz. Her şeyi kişiselleştirebilir, alınganlaşabilir ya da olayların bize olan etkisi üzerine fazla yoğunlaşabiliriz. Bu olumsuz bir durum olmasa da plan yaparken çok fazla bireysel davranmak ve ailemizin ya da birlikte hareket ettiğimiz insanların ihtiyaçlarını hesaba katmamak başka kırgınlıkları da beraberinde getirebilir. Yani kırıldığımız kadar kırmaya da açık olacağız.

Venüsün desteğini alacağımız akşam saatleri ise ilişkiler açısından hayli verimli ve keyifli görünüyor. Karşılıklı iyi niyet ve dürüstlükle varsa kırgınlıkları çözebilir, sıcakkanlı, samimi ve girişken tavırlarla ilişkilerimizi geliştirebiliriz. Yeni tanışmalara da açık olacağız. Ayrıca akşam saatlerinde yapacağımız giyim, dekorasyon, saç, makyaj ve kişisel bakıma yönelik alışverişlerde son derece zevkli seçimler yapabiliriz. Kendimize yeni bir imaj oluşturabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page