top of page
yen4.jpg

17 Nisan 2024 – Çarşamba

Ay gün boyunca Aslan burcunda ilerleyecek, gündüz saatlerinde kavuşum halindeki Venüs ve Kuzey Ay Düğümüyle, akşam saatlerinde ise Merkür ve Chiron ile uyumlu açılar oluşturacak.

Verimli ve keyifli bir günde olduğumuzu söyleyebiliriz. Merkür retro olduğundan ufak tefek yanlış anlamalar ve gecikmeler yaşansa da hem özel ve sosyal ilişkiler hem de iş ilişkileri uyumlu ilerleyebilir. Rahat iletişim kurabilir, kolay uzlaşabilir, destek görebilir ve iş birliği yaparak başarı elde edebiliriz. Eski, yarım kalmış iş ve görüşmeleri, alışverişleri tamamlama imkanı bulabiliriz. Gündüz saatleri ayrıca estetik, güzellik, kişisel bakım, sağlık ve dekorasyonla ilgili işler, işlemler, alışverişler için uygun görünüyor.

Gece saatlerinde ise Ay, kavuşuma ilerleyen Jüpiter ve Uranüsle sert açılar oluşturacak. Özellikle toplumsal alanda etki yaratacak beklenmedik gelişmeler ve krizler gündeme gelebilir. Jüpiter olayları büyütürken Uranüs sıra dışı durumlar getirebilir. Sıra dışı iklim ve doğa olayları, elektrik ve internet kaynaklı sorunlar, tuhaf kazalar, ekonomiyi ve finansal sistemleri etkileyecek durumlar yaşanabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page