top of page
171.jpg

17 Mart 2024 – Pazar

Ay saat 12.41 e kadar İkizler burcunda sonrasında ise Yengeç burcunda ilerleyecek. Ayın İkizler burcunda ilerlediği zaman diliminde iletişim daha yoğun olabilir ancak Ay sabah saatlerinde hem boşlukta kalacak hem de Neptünden olumsuz etki alacak.

Dolayısıyla Ay Yengeç burcuna geçene kadar belirsizlik, kararsızlık, değişkenlik ayrıca yanlış anlama ve odaklanamama problemleri yaşayabiliriz. Ne istediğimizden emin olamadığımızdan günümüzü planlamakta zorlanabiliriz.

 

Ay Yengeç burcuna geçtikten sonra da pek kararlı davranacağımızı söyleyemeyiz. Çünkü Güneş, Neptünle kavuşacak ve bu da yine odaklanma sorunlarına işaret ediyor. Ancak bir taraftan da sezgilerimiz ve duyarlılığımız güçlenecek. Yani sezgilerimizi takip ederek doğru olanı bulabiliriz. İstikrarlı, disiplinli, gerekli durumlarda katı bir tavır sergileyemesek ve hayır demekte zorlansak da günlük koşuşturmalardan, bizi yoran sıkan konulardan, stresten uzaklaşmak için güzel bir gündeyiz. Dinlenmek, eğlenmek, sanatsal aktivitelerle ve ruhumuzu besleyecek konularla ilgilenmek, kendimize ve ailemize zaman ayırmak için günün geri kalanını değerlendirebiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page