top of page

17 Ekim 2023 – Salı

Ay saat 22.37 ye kadar Akrep burcunda, sonrasında ise Yay burcunda ilerleyecek. Ayın Uranüsle karşıt konumda olduğu öğlen öncesi enerjik bir modda ve koşuşturma içinde geçebilir. Ancak beklenmedik son dakika gelişmelerine ve sıra dışı durumlara da açık olacağından bu saatlerde gergin ve isyankar hissedebilir, tepkilerimizi kontrol etmekte zorlanabiliriz.

 

Ayın Neptün ve Plutoyla uyumlu ilerleyeceği öğlen sonrasında daha sakin ve kontrollü olacağız. Önemli bir iş veya görüşmemiz varsa, önemli bir karar verecek ya da alım satım yapacaksak bu saatleri değerlendirebiliriz. Ancak Ayın boşluğa gireceği saat 18.44 öncesinde harekete geçmiş olmak şartıyla. Ayın boşlukta kalacağı saat 18.44 – 22.37 arasında başladığımız işler planladığımız gibi sonuçlanmayabilir.

Ay Yay burcunda ilerleyeceği akşam saatlerinde Satürnün baskısı altında olacak. Kendimizi sıkıntılı ve kısıtlanmış hissedebilir, engel ve gecikmeleri gözümüzde büyütebiliriz. Etki geçici ama biraz yorucu olacak. Moralimizi bozacak ve modumuzu daha da düşürecek insanlardan ve haberlerden uzak durmakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page