top of page
160.jpg

16 Şubat 2024 – Cuma

Ay saat 22.40 a kadar Boğa burcunda sonrasında ise İkizler burcunda ilerleyecek. Ayın Neptünden destek alacağı gündüz saatleri genel olarak sakin geçecek gibi görünüyor. Huzur isteği, anlayış ve empati ön planda olacağından ilişkilerimiz de uyumlu ilerleyecektir.

Akşam saatlerine geldiğimizde ise Ay Güneşle sert bir açı oluşturacak ve hemen ardından saat 18.01 de boşluğa girecek. Ayın boşlukta ilerleyeceği saat 18.01-22.40 arası duygusal olarak huzursuz ve kararsız bir modda geçebilir. Şartlar da belirsiz olacağından önümüzü görmek ve plan yapmak zorlaşabilir. Beklediğimiz haberler Ay İkizler burcuna geçtikten sonra gelebilir.

 

Ayın Venüs ve Plüton ile olumlu açılar oluşturduğu gece saatlerinde keyfimiz yerine gelecektir. Özel ve sosyal ilişkiler açısından hayli verimli bir gecede olduğumuzu söyleyebiliriz. Sevdiklerimizle ve dostlarımızla birlikte eğlenceli etkinliklere katılabilir, keyifli sohbetlerle ilişkilerimizi geliştirip güçlendirebiliriz. Ancak çok ciddi bir soruna neden olmasa da aşk ilişkilerinde hafiften bir kıskançlık durumu yaşanabilir.

Diğer taraftan Venüs bugün 12 Marta kadar kalacağı Kova burcuna geçiyor. Sosyal hayatımızı hareketlendirecek bu geçiş arkadaş gruplarımızla bağlantılarımızı da güçlendirebilir. Ayrıca toplumsal hayata ilgimizi, çevre ve doğayla, hayvanlarla ilgili konularda da duyarlılığımızı artırabilir. Aşk ilişkilerinde ise daha anlayışlı ve dostça davranışları teşvik edecektir. Venüs Kova burcunda kıskançlığa işaret etmez, aşırı sahiplenme, kavga ve kriz getirmez. Ancak bu seferki geçiş esnasında Venüs, Plüton ve Marsla kavuşacak. Bu kavuşumlar Mart ayına kadar olan süreçte ilişkilerde kıskançlık krizleri getirebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page