top of page
luck.jpg

16 Ağustos 2022 – Salı

Ay Koç burcunda ilerliyor. Enerjik ve girişken bir modda olacağımız bugün kesinleşecek olan Merkür Uranüs üçgeni bizi harekete geçirecek ve hızla karar alarak yeni bir iş veya durumu başlatmamızı sağlayacak haberler alabileceğimizi gösteriyor.

 

Böyle bir gelişme yaşanması durumunda kullanabileceğimiz en iyi zaman diliminin öğlen sonrası olacağını söyleyebiliriz. Bu saatlerde Ay, Satürn ve Güneşle uyumlu ilerleyeceğinden hem daha temkinli ve mantıklı kararlar alabilir hem de bize faydası dokunacak kişilerden, ailemizden, yöneticilerden ya da mevki sahibi kişilerden destek görebiliriz.

Bunun yanında tıkanmış, yasal bir engele ya da onaya takılmış bir işimizin önü sürpriz bir şekilde açılabilir. Bize sert ve soğuk davranan ya da iletişimimizin kısıtlandığı, güçlü konumdaki bir kişiyle iletişim kurarak durumu düzeltme fırsatı çıkabilir. Gün geneli sürpriz haber ve maddi fırsatlara açık görünüyor. Ayrıca tayin, terfi, mevki değişikliği, yeni atama haberleri de gelebilir.

 

Genel olarak olumlu ya da yeni kapılar açabilecek, heyecan ve değişim yaratabilecek gelişmeler söz konusu olsa da Ayın Pluto ile sert açılanacağı gece saatleri kuşku, takıntı, çekememezlik kaynaklı gerginliklere açık görünüyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page