top of page
151.jpg

15 Ocak 2024 – Pazartesi

Ay Balık burcunda ilerliyor. Bugün genel olarak duygusal, hassas ve duyarlı bir modda olacağımızı söyleyebiliriz. Ayın Uranüsle uyumlu açı oluşturacağı öğlen saatleri civarında enerjimizi yükseltecek, duygularımızı harekete geçirecek gelişmeler yaşanabilir.

Öğlen sonrasında Ay Venüsle sert bir açı oluşturacak. Venüs iyicil olduğundan bu açı çok büyük problemlere neden olmayacaktır. Ancak yine de ilişkilerde ve beğenilerde değişkenlik, tutarsızlık, kapris, maymun iştahlılık, yeme içme ve harcamalarda aşırılık getirebilir. İlişkilerde fikir ayrılıkları ve harcamalar kaynaklı gerginlikler yaşanabilir.

 

Ayın Neptünle kavuşup Güneşle uyumlu açı oluşturacağı akşam saatlerinde ise sakin ve anlayışlı bir ruh haline bürünebilir, insanlarla kolayca empati kurabiliriz. İlişkilerde yaşanmış olan gerginlikleri rahatlıkla çözebilir, uzlaşabilir, çevremizde huzuru sağlayabilir, talep ve başvurularımıza olumlu karşılık bulabiliriz. Yaratıcı yanımızla beraber, ruhsal, duyarlı, şifacı yanımız da güçlü bir şekilde çalışacak. Yazmak, çizmek, proje geliştirmek, sanatla ilgilenmek, ayrıca ibadet etmek, şifa ve enerji çalışmaları yapmak için verimli bir gecedeyiz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page