top of page
150.jpg

15 Nisan 2024 – Pazartesi

Gün boyunca Yengeç burcunda ilerleyecek olan Ay sabah saatlerinde Marstan destek alacak. Dolayısıyla güne enerjik, zinde, cesur ve girişken bir modda başlayacağız. Ancak Ay bir taraftan da kavuşum halindeki Merkür ve Chironla sert açılar oluşturacak. Yani girişken ve açık bir tavır sergilerken patavatsızlık yapmamız, niyetimiz bu olmasa da kırıcı sözler sarf etmemiz mümkün. Ayrıca cesaret ve tez canlılık sonrasında kazalar yaşanabilir.

Ayın Jüpiter, ardından da Uranüsten destek alacağı öğlen ve sonrasında hem daha iyi hissedebilir hem de işlerimizin yoluna girmesiyle daha rahat ilerleyebiliriz. Şansın yüksek olacağı bu saatlerde beklenmedik, kısa süreli fırsatlara ve sürpriz gelişmelere açık olacağız. Maddi kazanç kapıları da açık olacak. Girişimler, başvurular, yatırımlar, alışverişler için bu saatler uygun görünüyor.

Ay akşam saatlerinde Güneşle sert bir açı oluşturacak. Bunu eş ve aileyle ilişkilerde zorlanma işareti olarak yorumlayabiliriz. Bir taraftan da Merkür Chironla kavuşum halinde olduğundan kırgınlıklara daha da açık olacağız. Sözlerimize dikkat etmekte fayda var. Eski olaylar ve çözülmemiş, üstü kapatılmış kırgınlıklar gündeme gelebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page