top of page
150.jpg

15 Kasım 2023 – Çarşamba

Gün boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Chirondan destek alacak. Diğer taraftan Merkür ve Venüs arasında haftanın geri kalanında da etkili olacak uyumlu bir açı kesinleşecek.

Dolayısıyla hem duygusal hem de zihinsel olarak rahat ve umutlu hissedeceğimiz, çevremizle uyum içinde olacağımız, iletişim kurmakta ve kendimizi ifade etmekte zorlanmayacağımız bir gündeyiz. Chironun desteğini alacağımız gündüz saatlerinde sağlıkla ilgili işlemlerimiz de rahat ilerleyebilir, ayrıca hem ruhsal hem de maddi olarak toparlanma fırsatı bulabiliriz.

 

Bugün ve haftanın geri kalanında görüşmeler, ticari girişimler, başvurular olumlu sonuçlanabilir. Ayrıca keyfimizi yerine getirecek haberler alabilir, yeni sosyal çevrelere girebilir, keyifli etkinliklere katılabilir, eğitim, seyahat, organizasyon ve alışveriş imkanlarıyla karşılaşabiliriz. Ufak tefek maddi kazanç elde etmemiz, pazarlıklarda avantaj sağlamamız ve hem alıcının hem satıcının memnun kalacağı alım satım işlemleri yapmamız mümkün.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page