top of page

15 Eylül 2022 – Perşembe

Ay Boğa burcunda ilerliyor. Güne Ay ve Güneşin oluşturacağı uyumlu açının eşliğinde başlıyoruz. Toprak burçlarında oluşan bu uyumlu açı ilişkilerde uyum ve yapıcılık ile iş ve maddiyatta verimlilik işareti. Bugün başlanan işler kazanç getirebilir, başvurular olumlu sonuçlanabilir ya da yeni kapılar açılabilir. Ayrıca mevki sahibi kişilerle yaptığımız görüşmeler olumlu geçebilir ve taleplerimiz karşılanabilir.

Öğlen saatlerinde Ay Neptünden de destek alacak. Bu da anlayış ve yardımlaşmanın ön plana çıkacağını gösteriyor. Tek başımıza zorlandığımız konularda iş birliği kurabiliriz. Ayrıca konuşulmayanı sezebilir, rahatlıkla empati kurabilir ve karşı tarafla bir şekilde anlaşmanın yolunu bulabiliriz.

Öğlen sonrasında etkili olacak Ay Pluto üçgeni ise güç ve kararlılık sağlayacak. Duygularımız, düşüncelerimiz netleşebilir ve ne istediğimizden emin tavrımız başkalarını da etkileyebilir. Ancak Ay saat 15:59 de boşluğa girecek ve İkizler burcuna geçeceği saat 23:16 ya kadar boşlukta ilerleyecek. Boşluk saatlerinde şartlar belirsiz ve değişken olacağından kararlarımızı bu saat öncesinde vermekte, yeni bir işe başlayacaksak da ilk adımımızı bu saat öncesinde atmış olmakta fayda var. Ayın boşlukta olduğu saatlerde başlanan işler sonuçsuz kalabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page