top of page
130.jpg

14 Ocak 2024 – Pazar

Ayın Balık burcunda ilerleyeceği güne Merkürün desteğiyle başlıyoruz. Erken saatlerde iletişimin rahat akacağını, kendimizi ifade etmenin kolaylaşacağını, planlarımız sorunsuzca ilerlerken yolculukların rahat geçeceğini söyleyebiliriz.

 

Ayın Satürnle kavuşum halinde olacağı öğlen saatleri bu kadar rahat geçmeyebilir. Kısa süreli de olsa işlerin, olayların yavaşlayacağı, planlarımızın aksayacağı ya da birtakım sorumlulukların hafta sonu planlarımızın önüne geçeceği bir zaman dilimi olacaktır.

Ay öğlen sonrasında ve akşam saatlerinde Jüpiter ve Marstan destek alacak. Enerjimizin artacağı, olayların hızlanacağı, engellerin kalkacağı ve takılıp kalmış işlerin açılacağı bu saatler hayli keyifli geçecek gibi görünüyor. İşlerimizi halletmek, alışveriş yapmak, spor yapmak ya da gezmek, eğlenmek, sosyalleşmek, kültürel etkinliklere katılmak için bu saatleri değerlendirebiliriz.

Diğer taraftan Merkür bugün Yay burcundan Oğlak burcuna geçiyor. Düşüncelerimizde, söz ve tavırlarımızda daha makul, planlı ve organize olacağımız, işimizde ilerlemek, mal mülk edinmek, ev ve aileyle ilgili sorumluluk almak gibi daha çok geleceğe yönelik konulara yoğunlaşacağımız bir döneme giriyoruz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page