top of page
26.jpg

14 Kasım 2022 – Pazartesi

Ay Pluto karşıtlığının etkisiyle başlayacağımız günün erken saatlerinde içten içe öfkeli ve her an patlamaya hazır bir modda olabiliriz. Ay Yengeç burcunca ilerlediğinden özellikle de aile, çocuklar, yuva, vatan ve güvenlik konularında duyarlılığımız zirveye çıkabilir.

Sabah ilerleyen saatlerde etkisi başlayacak Ay Venüs üçgeniyle sakinleşebiliriz. Ardından Ay Jüpiter üçgeni kesinleşecek ve gökyüzünde Ay, Venüs ve Jüpiter arasında büyük su üçgeni oluşacak. Bu durum maddi manevi şans işareti. Ayrıca işlerimizin rast gitmesi, kaçırdığımız bir fırsatın tekrar karşımıza çıkması, verilmemiş bir hakkın iadesi, alacağın tahsili, yaptığımız bir hayrın bize koruma olarak dönmesi gibi güzel gelişmeler de yaşanabilir.

Ancak Ay saat 13:41 de boşluğa girecek ve Aslan burcuna geçeceği saat 15:48 e kadar boşlukta ilerleyecek. Şans boşluk saatlerinde de devam edecek ama bu saatler yeni bir iş veya durum başlatmak için uygun olmayacak. Yani bu şanslı etkilerden faydalanarak yeni bir adım atmak istiyorsak Ay boşluğa girmeden önce başlamakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page