top of page
131.jpg

13 Ocak 2023 – Cuma

Ayın Terazi burcunda ilerleyeceği bugün ilişkilerde uyum, diplomasi, adalet, nezaket, güzellik, estetik ve sanatla ilgili konular ön planda olacak. Dengeli ve uyumlu davranma eğiliminde olacağımızı söyleyebiliriz.

Diğer taraftan Güneş Neptünden destek alıyor. Bu da duyarlılığımızın zirvede olacağını gösteriyor. İyi niyetli, yapıcı, idealist ve yardımsever davranışlar ağırlık kazanacak. Ama bir taraftan da çirkinlikler, nezaketsiz davranışlar ve adaletsiz uygulamalar gözümüze fazla batacak. Bugün ve hafta sonu fazla duyarlı, duygusal bir modda geçebilir. Sanatla, edebiyatla ilgilenmek, sinema, tiyatro, konser, sergi gibi etkinliklere katılmak, yardım faaliyetleriyle ilgilenmek, gönüllü çalışmak, din ve maneviyata yönelmek, ibadet etmek, enerji çalışması yapmak gibi ruhumuzu besleyecek aktivitelerle enerji toplamak için güzel bir gün ve hafta sonu olacak.

Bugünün özelinde, Ayın Jüpiterle karşıt olacağı öğlen saatlerinde duygusal taşkınlıklara, yeme içme, harcama konusunda abartılara ve keyif düşkünlüğüne açık olacağız.

Ayın Marsla uyumlu olacağı akşam saatlerinde enerjimiz ve cesaretimiz yüksek olacaktır. Samimi tavırlar artacağından, girdiğimiz ortamlarda kaynaşmak ve sosyalleşmek de kolaylaşacaktır. Ancak gece saatlerinde Ay Merkürle sert açılanacak. Fazla samimiyetin ardından tartışma moduna geçebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page