top of page
22.jpg

13 Mart 2024 – Çarşamba

Ayın Boğa burcunda ilerlediği bugün ilişkilerde uyum, huzur, maddi refah ve güvenlik önceliğimiz olacak diyebiliriz. Ay gündüz saatlerinde Venüsle, akşam saatlerinde ise Satürnle uyumlu açılar oluşturacak ve gece ilerleyen saatlerde Jüpiterle kavuşacak.

 

Genel olarak sakin, huzurlu ve keyifli, gerek iş gerek ilişkiler açısından verimli bir gün geçireceğimizi söyleyebiliriz. Her yaş grubundan ve her mevkiden insanla kolay anlaşabilir, ihtiyacı olanlara yardımcı olabilir, ihtiyacımız olduğu noktada da destek görebiliriz. Yardımseverliğin yanında yapıcılık, üstüne koyma, birlikte kazanma gibi iş birliği isteği öne çıkacak. Kamu kurumları ve bankalardaki işlemler, onay gerektiren işler, tarım, toprak ve emlakla ilgili işler de rahat ilerleyebilir.

 

Diğer taraftan Ay gündüz saatlerinde Plüton ile sert bir açı oluşturacak. Plüton bir jenerasyon gezegeni olduğundan bu açı daha çok toplumsal alanda sıkıntı çıkarabilir. Gerilmemize, öfkelenmemize, dışarı çok yansıtmasak da kinlenmemize neden olacak haberler duyabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page