top of page

13 Ekim 2023 – Cuma

Ay bugün Terazi burcunda ve Balzamik fazda olacak, yani tutulma öncesi ışığı kapanacak. Bu da duygularımızı olduğu gibi yansıtmak yerine kendimize saklamayı ve dışarı karşı soğuk değil ama biraz daha politik davranmayı tercih edeceğimiz bir günde olduğumuzu gösteriyor.

Diğer taraftan Mars ve Satürn arasında son derece destekleyici bir açı oluşuyor. Bu açı duygu, enerji ve motivasyonumuzu dengeleyerek belli bir amaca yönelebileceğimiz, bunu yaparsak da başarı elde edeceğimiz anlamına geliyor. Güç, dayanıklılık ve sabır gerektiren, kendimizde bunları bulamadığımız için ertelediğimiz işler varsa bugün bunları tamamlayabiliriz. Ayrıca tamamlamamız gereken yasal işlemler varsa bunları da rahatlıkla yapabiliriz. Ay Balzamik fazda olduğundan yeni işlere başlamak yerine elimizdekileri tamamlayıp yeniye yer açmak için uygun bir gün.

Bugün öylesine tavırlar değil belli bir amaca yönelik, planlı hareketler ön planda olacak gibi görünüyor. Yani bugün normalden farklı bir durum, gelişme ya da bir tavırla karşılaşırsanız bunun bir amacı ve sonrası olabileceğini hesaba katmanızı öneririm.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page