top of page
130.jpg

13 Ağustos 2023 – Pazar

Gün boyunca Yengeç burcuna ilerleyecek olacak Ay gündüz saatlerinde Jüpiter ve Merkürle, akşam saatlerinde ise Mars ve Uranüsle uyumlu açılar oluşturacak. Güneş ise Venüsle kavuşum halinde olacak.

Potansiyeli yüksek, keyifli ve hareketli bir gündeyiz. Sevdiklerimizle, ailemizle, dostlarımızla bir arada olacağımız, bizi sıkan yoran, enerjimizi düşüren konulardan uzaklaşacağımız, hafta sonunun tadını çıkaracağımız güzel bir gün geçirebiliriz. Kendimizi hem rahat hem de doğru bir şekilde ifade etme, sosyalleşme ve varsa kırgınlıkları çözerek birtakım hataları telafi etme imkanı da bulabiliriz.

Venüs retro olduğundan eskiden dahil olduğumuz sosyal çevremizle bir araya gelme, uzun zamandır görüşemediğimiz dostlarla görüşme ya da bize eskileri hatırlatacak mekanlarda bulunma fırsatı çıkabilir. Ayrı düştüğümüz eski sevgililerden haber ya da yeniden görüşme teklifi de gelebilir. Ancak bu tip dönüşleri eksik kalanları tamamlama, konuşulmayanları konuşma ve doğru bir şekilde ayrılma fırsatı olarak görmek daha doğru olacaktır.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page