top of page
120.jpg

12 Ocak 2024 – Cuma

Ayın Kova burcunda ilerleyeceği bugün girişken ve dışa dönük tavırlar sergileyebilir, arkadaş gruplarımızla bir arada olmayı, kalabalıklara karışmayı tercih edebiliriz.

Diğer taraftan Mars ve Jüpiter arasında son derece destekleyici bir açı oluşuyor. Önümüzdeki 1 hafta boyunca etkisini hissedeceğimiz bu açı için harekette bereket vardır diyebiliriz. Hem yeniayın yeni adımlara teşvik eden enerjisi hem de Mars Jüpiter üçgeninin enerjiyi, cesareti, özgüveni ve şansı artıran desteği bize harekete geçme fırsatı veriyor. Açı toprak gurubu burçlarda gerçekleştiği için iş, kariyer ve eğitim alanında, bilgimizi ve mevkimizi artırmak, terfi etmek, para kazanmak, mal mülk edinmek ayrıca ev ve aile kurmak için atılacak somut adımları destekliyor. Ne kadar çok uğraşıp didinirsek, girişken ve mücadeleci davranırsak başarı şansımız o kadar artacak.

Ancak bugünün özelinde Ayın Jüpiterle sert açılanacağı öğlen sonrasında işi biraz abartıp fazla risk alabiliriz. Çok fazla işin ve maddi yükün altına girmek dağılmamıza neden olabilir ve başarı şansımızı azaltabilir. Her şeyi aynı anda yapmaya çalışmak yerine Oğlak burcunda ilerleyen Marsın işaret ettiği gibi organize ve planlı hareket etmeliyiz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page