top of page
120.jpg

12 Nisan 2023 – Çarşamba

Ay Oğlak burcunda ilerliyor. Yapılacak işlerin, görev ve sorumlulukların ön planda olacağı bugün Güneş ve Jüpiter kavuşumunun kesinleşecek olması atacağımız adımlarda şansımızın açık olacağını gösteriyor.

Haftanın geri kalanında da etkili olacak bu kavuşum enerji, cesaret ve özgüvenle birlikte öne çıkma, sorumluluk alma, liderlik etme, mücadele etme ve başarma azminin yüksek olacağı anlamına geliyor. Yani bugünle birlikte haftanın geri kalanında işlerimizin rast gideceğini, maddi kazanç ve manevi tatmin elde edeceğimizi, uğraştığımız mücadele ettiğimiz konularda ilerleme kaydedeceğimizi söyleyebiliriz.

Ancak kavuşum egonun yükselmesiyle birlikte abartılı tavırlar içine girme, boyu aşan işlere girişme, aşırı risk alma, böbürlenme, başkalarını küçümseme, rest çekme, aşırı heyecanlanma ve kontrolsüz, plansız davranma riskine de işaret ediyor.

 

Bugünün özelinde, Ayın Marsla karşıtlık oluşturacağı öğlen saatleri civarında kavga ve kazalara açık olacağımızdan riskli işlere girişmemekte fayda var. Ayın Merkürle uyumlu olacağı öğlen sonrasında daha makul ve mantıklı davranabiliriz. Önemli kararlar, görüşmeler, başvurular, yatırım ve alışverişler için bu saatler daha uygun görünüyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page