top of page
f3.jpg

12 Aralık 2023 – Salı

Gün boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz Marsla kavuşum halinde olacak ve Chirondan destek alacak. Hayli enerjik ve hareketli bir gündeyiz. Sosyal, dışa dönük, samimi tavırlar sergileyeceğimiz bugün hem bireysel hem de toplumsal anlamda gündemimiz yoğun olabilir, bol bol haber alabilir, çevremizle iletişim halinde olabiliriz.

Ancak bir taraftan da sabırsız, dikkatsiz ve fazla gözü kara tavırlar sergilememiz, tartışmalara girmemiz, pot kırmamız, sakarlık yapmamız mümkün. Chironun desteği ruhsal ve fiziksel olarak şifalanma ve çabuk toparlanma anlamına gelse de gün boyunca kazalara, yaralanmalara ve fiziksel şiddete dönebilecek tartışmalara açık olacağız.

Cesaretle adım atabilir, birçok işimizi halledebilir, maddi, ticari, finansal birtakım kayıpları telafi etme imkanı bulabiliriz. Ancak Ay Balzamik fazda yani yeniay öncesi ışığı kapanmakta. Bu da yeni başlangıçlar ve farklı konulardaki girişimler yerine elimizdeki işleri bitirmek ve uğraştığımız konuları tamamlamak için uygun bir günde olduğumuz anlamına geliyor. Böylece yeniye yer açabilir ve yarınki yeniay sonrasında yeni süreçleri başlatabiliriz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page