12 Ağustos 2021 – Perşembe

Ay Terazi burcunda ilerliyor. Bugün önceliğimizin ilişkiler, denge ve adaletle ilgili konular olacağını söyleyebiliriz.

Venüs-Pluto üçgeninin kesinleşecek olması da yine ilişkilere dikkat çekiyor ve bugün, hatta haftanın geri kalanında ilişkilerin önemli olacağına, ilişkilerimizle ilgili kararlarımızın değişmesini ya da netleşmesini, ilişkilerimizin dönüşmesini sağlayacak tecrübeler yaşayabileceğimize işaret ediyor. Sevdiklerimizin, ailemizin, dostlarımızın, ekip olarak çalıştığımız iş arkadaşlarımızın desteğini alabilir, bu destekle de kendimizi çok daha güçlü hissedebiliriz.

Bu açı ilişkilerin yanında maddiyat ve işle ilgili konularda da destekleyici bir etkiye sahip. Ay-Satürn üçgeninin de devrede olacağı öğlen sonrasında bu etki daha belirgin olacak. Onay gerektiren işleri, resmi dairelerdeki iş ve işlemleri bu saatlerde çok daha rahat halledebiliriz.

Diğer taraftan Merkür bugün daha rahat ve güçlü olacağı Başak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte biz de daha mantıklı, daha makul ve hesaplı, maddi konularda da daha becerikli olacağımız, çıkarlarımızı düşünerek akıllıca hareket edeceğimiz bir döneme giriyoruz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE