top of page
yeniay1.jpg

11 Kasım 2023 – Cumartesi

Ay saat 21.40 a kadar Terazi burcunda, sonrasında ise Akrep burcunda ilerleyecek.

Ayın Plüton ile sert açı oluşturacağı gündüz saatlerinde kin, öfke gibi keskin duygular ön plana çıkabilir. Bunları dışarı yansıtmamak için kendimizi fazlaca zorlayabilir, ancak bunu yaparken daha da bilenebiliriz. Dolayısıyla gündüz saatlerini gergin, her an bir şey olacak kaygısıyla patlamaya hazır bir modda geçirebiliriz. Gergin bir ortamda karşımızdaki insanın fazla sakin olmasına aldanmamakta, şartları ve insanları fazla zorlamamakta fayda var.

Ay saat 18.06 – 21.40 arasında boşlukta kalacak. Boşluk saatlerinde belirsizlik, kararsızlık ve odaklanma sorunları yaşayabiliriz. Başladığımız işleri bitiremeyebilir, aldığımız kararları sonrasında değiştirebiliriz.

Ayın Satürnden destek alacağı akşam saatleri daha sakin geçebilir. En azından sorumluluk duygusu ile güvendiğimiz insanlarla, güvende olacağımız ortamlarda huzurlu bir gece geçirme isteği ön planda olacak diyebiliriz. Satürn duyguları ve olayların akışını yavaşlatacak olsa da bu gece buna ihtiyacımız olacak gibi görünüyor. Gece yarısı kesinleşecek Mars Uranüs karesi kontrolümüz dışında, daha çok da toplumsal alanda etkili olacak beklenmedik, zorlu, tehlikeli gelişmelere açık bir gecede olduğumuzu gösteriyor.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page