top of page

11 Ağustos 2023 – Cuma

Ay İkizler burcunda ilerliyor. Güne Ay ve Mars arasındaki sert açı nedeniyle biraz gergin bir ruh haliyle başlamış olsak da ardından gelecek Venüs desteği çabuk toparlanacağımızı gösteriyor. Tabi arada sakarlık yaparak kırıp döktüklerimiz, huysuzluk yapıp canını sıktıklarımız olabilir. Ama en azından sonrasında bir şeyleri telafi etmek ve ilişkileri toparlamak, sevdiklerimizin gönlünü almak kolay olacak.

Venüsün desteği ayrıca gündüz saatlerinde iletişimin de uyumlu akacağını, uzlaşmanın kolay olacağını ve görüşmelerin olumlu geçebileceğini gösteriyor. Ayrıca kişisel bakım, saç, makyaj, dekorasyonla ilgili ürün alışverişleri başta olmak üzere alışverişler de keyifli ve verimli geçebilir.

Akşam saatlerinde ise Ay Neptünle sert bir açı oluşturacak, saat 20.28 sonrasında da boşlukta ilerleyecek. Akşam saatlerinde dalgın, dağınık, kararsız ve hüzünlü bir ruh haline bürünebiliriz. Şartlar da iyice belirsiz hale gelebilir. Beklediğimiz durumlar netleşmeyebilir, gelen haberler yanıltıcı olabilir. Çok büyük bir probleme işaret etmese de sinsice gelişen sağlık sorunları ile alerji ve zehirlenmelere karşı dikkatli olmakta fayda var.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page