top of page
100.jpg

10 Haziran 2023 – Cumartesi

Ay Balık burcunda ilerliyor. Güneş Chirondan, Merkür ise Neptünden destek alıyor. Güncel sorunlardan uzaklaşıp kafamızı dinleyeceğimiz, kendimize ve sevdiklerimize zaman ayıracağımız, gezip eğleneceğimiz, ruhumuza iyi gelecek mekanlarda mümkünse deniz kenarında zaman geçireceğimiz, sanatsal etkinliklere, konserlere, sergilere, fuarlara katılacağımız, böylelikle hem zihnimizi boşaltıp rahatlayacağımız hem de bilgimizi artırıp vizyonumuzu genişleteceğimiz güzel bir hafta sonu geçirebiliriz.

Diğer taraftan hafta sonu boyunca ruhsal yönümüz güçlü, algılarımız da açık olacak. İlginç, haberci nitelikte rüyalar görebiliriz ya da aklımıza gelen olaylar gerçekleşebilir. Kolaylıkla empati kurabilir, karşımızdaki kişi anlatmasa da ruh halini, sıkıntısını ve neye ihtiyacı olduğunu hissedebiliriz.

Bugünün özelinde, akşam saatlerinde etkili olacak Ay Güneş karesi aile arasında ve özel ilişkilerde kısa süreli gerginliklere neden olabilir. Taraflardan biri fazla duygusal ve alıngan davranırken diğeri bu durumu ciddiye almayabilir. Ardından gelecek Uranüs desteği hoş sürpriz ve jestlerle işlerin yoluna gireceğini ve keyfimizin yerine geleceğini gösteriyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page