top of page
1001.jpg

10 Ağustos 2023 – Perşembe

Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün iletişim trafiğinin ve haber akışının yoğun olacağını söyleyebiliriz. İletişimle bağlantılı iki burcun yöneticileri Merkür ve Jüpiter arasında uyumlu bir açı oluştuğundan iletişim genel olarak uyumlu akacaktır.

 

Önümüzdeki 3 gün etkili olacak bu açı görüşmelerin, yazışmaların, pazarlıkların, duyuru, tanıtım ve pazarlama işlerinin verimli geçeceğine, beklediğimiz haberlerin geleceğine, alışverişlerden her iki tarafın da kazançlı çıkacağına, eğitim ve bilgi alışverişlerinin verimli olacağına, ayrıca ister iş ister gezi amaçlı olsun seyahatlerin olumlu geçeceğine işaret ediyor. Tabi bunlar olasılık ama şansı ve ilahi desteği gösteren Jüpiter işin içinde olduğundan hayli güçlü bir olasılık. O yüzden bu 3 günü iyi değerlendirmekte fayda var.

Bugünün özelinde; akşam saatlerinde etkili olacak Ay Merkür karesi kısa süreli anlaşmazlıklara ve duygu mantık çelişkisine neden olsa da ardından gelecek Güneş desteği çabuk toparlanacağımızı, fikir ayrılıklarının duygusal dengemizi ve ilişkilerimizi bozmasına izin vermeyeceğimizi gösteriyor.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page