top of page
love ar.jpg

1 Aralık 2023 – Cuma

Ay saat 19.01 e kadar Yengeç burcunda sonrasında ise Aslan burcunda ilerleyecek. Neptünün desteğiyle güne sakin bir ruh haliyle başlayabilir, sabah saatlerinde uyumlu, anlayışlı, sevecen tavırlar sergileyebiliriz.

Ancak Ayın Venüsle sert bir açı oluşturacağı öğlen saatlerinden itibaren anlayışlı hal yerini huysuz, kaprisli tavırlara ve alınganlığa bırakacak. İlişkilerde beklentilerin farklı olması uyumsuzluk ve gerginlik getirebilir. Öğlen sonrasında Ayın Plüton ile karşıt konumda olması ilişkilerdeki gerginliklerin açık bir kavgaya dönüşmese de büyüyebileceği anlamına geliyor. Kin, kıskançlık, küskünlük gibi duygular tavırlarda etkili olabilir. Ama bu duygular açıklıkla değil dolaylı yollarla, daha çok konudan farklı durumları bahane ederek ortaya konabilir.

Saat 16.07 – 19.01 arasında Ay boşlukta kalacağından belirsizlik oluşması, başlanan iş ve görüşmelerin sonuçsuz kalması mümkün. Ayın Aslan burcunda ilerleyeceği akşam saatlerinde beklediğimiz konular netleşebilir.

Diğer taraftan Merkür Yay burcundan ayrılıp Oğlak burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte daha mantıklı kararlar alacağımız, belki biraz daha ağır ama daha temkinli hareket edeceğimiz, iletişimde ise güven duygusuna öncelik vererek zaman zaman düşüncelerimizi kendimize saklayabileceğimiz bir döneme giriyoruz.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page