top of page

Esma ül-Hüsna Allah’a ait olan “en güzel isimler” anlamındadır. Her bir esma anlamı doğrultusunda özel bir enerji taşır.

 

İhtiyacınıza yönelik olarak belirlediğiniz esmayı tekrarladığınızda anlamındaki enerji auranıza yüklenir. Belli bir konudaki dileğinizi tek bir isimle Yaratıcıya ulaştırmış ve taşıdığı enerjiyle kendi enerjinizi bütünlemiş olursunuz.

 

Nazar, büyü negatiften korunmaktan tutun da başarı, saygınlık, evlilik, aşkı kendinize çekmeye kadar birçok konuda ihtiyacınız olan enerjiyi yoğunlaştıracağınız esma bulunmaktadır. Esas olan seçtiğiniz esmayı içten ve konsantre olarak okumaktır.

 

Ancak bazı özel gün veya saatlerde ve herbir esmanın belirlenmiş sayısı kadar okumanızın daha etkili olduğu yönünde bir inanış da mevcuttur. Ayrıca isminizin ebced hesabıyla hesaplanan sayısı ne ise o sayıda ya da en yakın sayıda okunması gereken esmayı bulup günlük olarak sayısı kadar okursanız hayatınızın genel olarak çok daha olumlu, başarılı ve mutlu geçeceğine inanılır.

 

Tercih sizindir. Sonuç olarak Allah kapılarını yaklaşmak isteyen ve temiz kalple dileğini ileten kullarına her daim açık tutmaktadır.

bottom of page