top of page

8 Haziran 2023 – Perşembe

Ay Kova burcunda ilerliyor. Sabah saatlerinde Ay Marsla karşıt konumda olacağından güne enerjik ancak bir o kadar da gergin bir halde başlayabilir, sakinleşmekte ve dengemizi bulmakta zorlanabiliriz. Çabuk sinirlenmek, dikkatsizlik, sabırsızlık, sakarlık hem işlerimizde hem de ilişkilerimizde problemlere neden olabilir.

Ayın Güneşle uyumlu açı oluşturacağı öğlen sonrasında dengeyi bulabilir ve yapılacak işlere odaklanabiliriz. Bilgisiyle, mevkisiyle, bağlantılarıyla bize faydası dokunabilecek insanlarla görüşebilir, ayrıca talep ve başvuru gibi işlemleri yapabiliriz. Her türlü görüşme, tanıtım, ticaret ve alışveriş için öğlen sonrasını değerlendirebiliriz. İş ilişkilerinin yanında sosyal ilişkiler ve aile ilişkileri için de verimli bir zaman diliminde olacağız.

Akşam saatlerinde ise Ay, Uranüsle sert bir açı oluşturacağından tutarsız, dengesiz, isyankar bir ruh haline bürünebiliriz. Beklenmedik, sıra dışı durum ve gelişmeler huzursuzluğu daha da tetikleyebilir. Birbirimizi tolere etmekte zorlanacağımızdan iletişim çok rahat akmayabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page