top of page
23.jpg

8 Ekim 2022 – Cumartesi

Ayın Balık burcunda ilerleyeceği ve Neptünle kavuşum halinde olacağı sabah saatlerinde yarı uykulu yarı uyanık bir halde olabilir, dikkatimizi toplamakta ve güne başlamakta zorlanabiliriz. Toparlanmamız, odaklanmamız ve kararlılık kazanmamız Ayın Plutodan destek alacağı öğlen saatlerini bulabilir.

Ancak hemen sonrasında Ay Merkürle karşıt konuma gelecek ve ardından saat 14:11 de boşluğa girecek. Bu da hem kendi içimizde duygu mantık çatışması yaşayabileceğimiz hem de fikir ayrılıkları, sitem ve eleştiri gibi nedenlerle tartışmalara girebileceğimiz anlamına geliyor. Ayın boşluktan çıkarak Koç burcuna geçeceği saat 18:57 ye kadar aynı konu üzerinde dönüp duran ve sonu bir yere bağlanmayan konuşmalar, daha çok da tartışmalar yaşanması olası.

Ayın Koç burcunda ilerleyeceği ve Jüpiterle kavuşum halinde olacağı akşam saatlerinde enerjik ve umutlu hissedebiliriz. İşlerimizin rast gideceği ve şansımızın açık olacağı bu saatlerde keyfimiz de yerinde olacak gibi görünüyor. Ancak dolunaya doğru ilerlerken Ayın büyüten ve genişleten etkiye sahip Jüpiterle kavuşacak olması duygusal taşkınlıklara da işaret ediyor.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page