top of page
600.jpg

6 Temmuz 2023 – Perşembe

Ay saat 20.33 e kadar Kova burcunda, sonrasında ise Balık burcunda ilerleyecek. Ayın Kova burcu seyahati boyunca sırasıyla Uranüs, Venüs ve Marsla sert bağlantılar kuracak olması gündüz saatlerinde gergin, isyankar ve her an patlamaya hazır bir modda olacağımızı gösteriyor. Tabi bunu tetikleyecek son dakika gelişmelerine de açık bir gün. Bu halimizin en çok da ilişkilerimize yansıyacağını, uzlaşmakta ve ortak hareket etmekte zorlanacağımızı söyleyebiliriz.   

 

Diğer taraftan Merkür ve Chiron arasında da sert bir açı oluşacak. Bu da iletişimle ilgili problemler çıkabileceği ve sözlerin yara açabileceği anlamına geliyor. Tartışmalardan kaçınmakta, bunu yapamıyorsak bile sözleri seçerek kullanmakta fayda var. Ayrıca bu açı bizi sağlıkla ilgili de zorlayabilir. Nezle, bronşit ve alerjiler ile zehirlenmelere açık olacağız.

 

Gün geneli önemli kararlar vermek ve önemli işlere girişmek için hiç de uygun olmayacak. Özellikle de Ayın boşlukta olacağı ve şartların daha da belirsiz hale geleceği saat 16.42 – 20.33 arası. Ayın Balık burcunda ilerleyeceği akşam saatleri daha sakin geçebilir. Ama yine biraz da sağlık kaynaklı sıkıntı duygusu devam edecek gibi görünüyor.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page