top of page
505.jpg

5 Mayıs 2024 – Pazar

Gün boyunca Koç burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Marsla kavuşum halinde olacak ve Plütondan destek alacak. Enerjik, zinde ve özgüvenli bir modda olacağımızı, kendimizi hayli güçlü hissedeceğimizi, kararlı ve girişken davranacağımızı söyleyebiliriz.

Normal zamanlarda bize zor gelen ve kendimizde yeterli güç ve cesareti bulamadığımız için bir türlü başlayamadığımız, özellikle de efor gerektiren işler için bugünü değerlendirebilir, giriştiğimiz her işi de hem hızlı hem de istediğimiz şekilde sonuçlandırabiliriz. Görüşmeler için de bu durum geçerli. Bir türlü cesaret edip açamadığımız konuları konuşabiliriz.

 

Ancak enerji hayli yüksek olacak ve niyetimiz kavga etmek olmasa da olaylar hızla tırmanabilir. Farkında olmadan birbirimize saldırgan mesajlar verebiliriz. Ay, Merkür ve Chiron ile kavuşuma ilerlediğinden sonrasında kırgınlıklar oluşması mümkün. Bugün hem sözlerimize hem de beden dilimize biraz dikkat etmemiz gerekiyor. Genel olarak bu çabuk alev alma hali toplumun her alanında ve uluslararası ilişkilerde güne hakim olacak.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page