top of page
pw.jpg

30 Ocak 2024 – Salı

Ay saat 11.05 e kadar Başak burcunda ve boşlukta ilerleyecek, sonrasında boşluktan çıkarak Terazi burcuna geçecek. Sabah saatlerinde kararsız, evhamlı, pimpirikli bir ruh halinde olabilir, odaklanmakta ve güne adapte olmakta zorlanabiliriz.

 

Ay Terazi burcuna geçtikten sonra Plütondan destek alacak. Hem toparlanacak ve dengemizi bulacak hem de kararlılık kazanacağız. Yapılacak işlere odaklanabilir, hedefimizden sapmadan son derece verimli bir gün geçirebiliriz.

 

Diğer taraftan Mars ve Uranüs arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Haftanın geri kalanında etkili olacak bu açı enerjiyi, yaratıcılığı, değişim isteğini ve cesareti yükseltiyor. Çok istediğimiz ama bir türlü cesaret edemediğimiz ya da kendimizde yeterli gücü bulamadığımız için girişmediğimiz işlere, değişikliklere, proje ve yatırımlara başlayabiliriz.

 

Bizi harekete geçirecek haberler duyabilir ya da aniden karşımıza çıkan fırsatları değerlendirebiliriz. Yeni koşullara adapte olma, krizli durumları yönetme, sorunlara yaratıcı çözümler üretme, sıra dışı durumlarla başa çıkma ve lehimize çevirme becerimiz artacak. Bu açı askeri hareketliliği ve emniyet operasyonlarını artırırken suçla mücadelede büyük başarılar getirebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page