top of page
301.jpg

30 Mart 2024 – Cumartesi

Ay Yay burcunda ilerliyor. Güne Ayın Marsla oluşturduğu sert açının etkisiyle enerjik ancak gergin bir modda başlıyoruz. Gündüz saatleri Marsın etkisiyle hızlı ve hareketli geçebilir. Ancak enerjimizi yönetmekte ve sinirlerimize hakim olmakta zorlanacağız. Kavga etmeye, patavatsızlık yapmaya, sonrasını düşünmeden bizi zora sokacak işlere girişmeye meyilli olacağız. Ayrıca gündüz saatleri kaza, patlama, kavga ve çatışmalara da açık. Sinirler hayli gergin olacak diyebiliriz.

 

Akşamüzeri Güneşin desteğiyle dengelenmeye başlayacağız. Akşam saatleri çok daha rahat, keyifli ve ilişkiler açısından verimli geçecek gibi görünüyor. Ailemizle, eşimizle, sevdiklerimizle birlikte güzel zaman geçirebilir, sevildiğimizi ve desteklendiğimizi hissedebiliriz.

Ancak gece saatlerinde Satürnün baskısını hissetmeye başlayacağız. Birtakım yasaklar, iletişim ve ulaşımla ilgili kısıtlamalar ya da iptaller gündeme gelebilir. Sıkıntı duyabilir, uyumakta zorlanabiliriz. Moralimizi bozan, bizi aşağı çeken kişi, ortam ve haberlerden uzak durmakta fayda var.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page