top of page
2911.jpg

29 Ekim 2022 – Cumartesi

Güne Yay burcunda ilerleyen Ayın Neptün ve Marsla oluşturacağı sert açıların etkisiyle duyguları karışık, isteksiz ya da yorgun bir halde, dağınık ve gergin bir şekilde başlayabilir, güne adapte olmakta zorlanabiliriz. Sabah saatlerinde dikkatsizlik ve sakarlık sonucu kazalar ile hayat görüşü farklılıkları nedeniyle çıkabilecek tartışmalara da açık olacağız.

Ayın Merkürle uyumlu ilerleyeceği, dolayısıyla uzlaşma ve huzur isteğinin ön planda olacağı, iletişimin de uyumlu akacağı öğlen sonrası çok daha keyifli olacaktır. Bu saatlerde çıkılan yolculuklar da sorunsuz ve rahat geçebilir.

Ancak yine öğleden sonra etkili olacak Ay-Jüpiter karesi duygu ve tavırlarda abartılara işaret ediyor. Yani her şeyden çok etkilenmek, olayları büyütmek, ayrıca büyüklük taslamak, hava atmak, yeme içme alışverişte aşırıya kaçmak gibi durumlar oluşabilir.

Ay saat 16:10 -16:22 arasında çok kısa bir süre boşlukta kalacak ve ardından Oğlak burcuna geçecek. Akşam saatlerinde ciddiyet ve sorumluluk duygusu ön planda olacak.

Diğer taraftan Merkür akşam saatlerinde Terazi burcundan Akrep burcuna geçecek. Bu geçişle birlikte düşüncelerimizin derinleşeceği, kararlarımızın keskinleşeceği ve dilimizin sivrileceği bir döneme gireceğiz. Merkürün Akrep burcunda ilerleyeceği 17 Kasıma kadar şüphe duyduğumuz ne varsa üzerine gidip araştırmayı tercih edebiliriz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page