top of page
280.jpg

28 Haziran 2023 – Çarşamba

Güne başladığımızda Terazi burcunda ilerleyen Ay sabah saatlerinde Pluto ile sert bir açı oluşturacak. Dolayısıyla güne biraz isteksiz ve sıkıntılı bir ruh haliyle, sanki bizi zorla kaldırmışlar da üzerimize bir ton iş yıkmışlar gibi başlayabiliriz. Ay saat 11.56 da Akrep burcuna geçecek. Ancak hemen ardından Güney Ay Düğümü ile kavuşacağından bir müddet daha sıkıntı duygusu güne hakim olabilir. Akraba ortamındaysak geçmişte yaşanmış can sıkıcı olaylar gündeme gelebilir.

Ayın Merkür, Güneş ve Satürnle uyumlu açılar oluşturacağı, böylece su burçlarında büyük üçgen dediğimiz güçlü bir açının etkili olacağı öğlen sonrası ve akşam saatleri çok daha rahat geçecektir. Eşimizle, ailemizle ve bizden yaşça büyük insanlarla kolaylıkla anlaşabiliriz, verdiğimiz emeğin, çabamızın görünmesiyle takdir, destek ve saygınlık kazanabiliriz.

 

Geleneklerin, sorumlulukların, ev, aile ve ülkeyle ilgili görevlerin yük olarak görülmeyeceği, ait olma ve sahiplenme duygusunun güçlü olacağı bu saatlerde kendimizi sevdiklerimizin yanında güvende hissedebiliriz. Akraba ziyaretleri, telefon aramaları, bayram mesajları için de öğlen sonrası ve akşam saatleri çok daha uygun görünüyor.  

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page