top of page
270.jpg

27 Nisan 2024 – Cumartesi

Gün boyunca Yay burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Ay Düğümleri ve Merkürle uyumlu açılar oluştururken Satürnden sert bir etki alacak. Bu da gün için yaptığımız planların bizim dışımızda gelişen durumlar, engeller, yapılması gereken iş ve ailevi sorumluluklar nedeniyle aksayabileceği anlamına geliyor. Gideceğimiz yerlere gecikmeli olarak ulaşabiliriz.

 

Yolculuklarda iptal ve rötarlar gündeme gelebilir. Görüşmeler, ticari işlemler, pazarlık ve alışverişler iyi geçse de son anda sistemsel bir gecikme, evrak eksiği, yasal sorun çıkabilir. İzin, onay ya da hız gerektiren işler gündüz saatlerinde biraz ağır ilerleyecek gibi görünüyor. Tüm bunlar enerjimizi ve hevesimizi biraz düşürebilir.

Akşamüzeri ve sonrasında Ayın Chironla oluşturduğu uyumlu açı etkili olacak. Düzelme, şifalanma, telafi etme anlamına gelen bu açı işlerin yoluna gireceğine işaret ediyor. Ayrıca hem fiziksel hem de ruhsal olarak toparlanabilir, kendimizi çok daha sağlıklı ve zinde hissedebiliriz. Bu durum ilişkilerimize de olumlu bir şekilde yansıyabilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page