top of page
261.jpg

26 Mart 2023 – Pazar

Ayın İkizler burcunda ilerleyeceği bugün iletişim trafiği ve haber akışı yoğunlaşacak. Bunun yanında burcun yöneticisi Merkür, Chiron ile kavuşacak. Dolayısıyla kendini ifade etmenin, sesini duyurmanın ya da sesini duyuramayanların sesi olmanın çok daha önemli hale geleceğini söyleyebiliriz. Önümüzdeki 3 gün boyunca öğrenerek, anlatarak, dinleyip anlayarak, diyalog için adım atarak bir çeşit şifalanma yaşayabiliriz. Ama bu süreç öncesinde yaralarımız deşilebilir.

Bugünün özelinde, Ayın Satürnle zorlu bir açı oluşturacağı sabah saatlerinde kendimizi kısıtlanmış hissedebilir, enerji ve motivasyon düşüklüğü, moral bozukluğu yaşayabiliriz.

Ayın Güneşten destek almaya başlayacağı öğlen saatlerinden itibaren rahatlayacak ve özgüven kazanacağız. Enerjimiz de yükseleceğinden günlük planımızı yapabilir ve harekete geçebiliriz. Öğlen sonrasında hareket halinde olmak, gezmek, sosyalleşmek, arkadaş ve akrabalarla görüşmek isteyebiliriz. Sosyal ilişkilerin yanında aile ilişkileri ve özel ilişkiler açısından da keyifli geçebilecek bir gündeyiz.  

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page