top of page
2601.jpg

26 Haziran 2024 – Çarşamba

Bugün Balık burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Güneşle uyumlu olacak. Diğer taraftan Merkür, Satürnden destek alacak. İş, kariyer, ticaret, alım satım ayrıca eğitim ve gelecekle ilgili planlar yapmak, araştırmak, mevki sahibi kişilerle görüşmek, iş ve ticaretle ilgili bağlantı kurmak, başvuru yapmak, sözleşme ve resmi süreçleri tamamlamak için uygun bir gündeyiz.

Merkür ve Satürn arasındaki uyumlu açının etkisi haftanın geri kalanında da sürecek ve ciddiyet, resmiyet, yasal işlem ya da onay gerektiren işleri halletmek için bize kolaylık sağlayacak. Devlet daireleri, bankalar, eğitim kurumları, mahkeme ya da tapulardaki işlemleri çok hızlı değil ama sağlam ve doğru bir şekilde tamamlayabiliriz. Resmi yazışmaları, görüşmeleri, evrak işlerini halledebiliriz. Ayrıca evde tamirat, tadilat işlerini yapabilir, bu işleri sağlam şekilde yapacak ustayı bulabilir ya da malzemeleri uygun fiyatlarda temin edebiliriz.

Bugünün özelinde Ayın Jüpiterle sert açısının etkili olacağı akşam saatleri biraz verimsiz görünüyor. Düşüncelerimiz makul olsa da duygularımız hayli abartılı olabilir. Yeme içme, harcama ve konuşmalarda abartıya kaçabiliriz. Ciddi sorunlara sebep olmasa da dedikodu ve çarpıtılmış haber getirebilir.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page