top of page

23 Haziran 2023 – Cuma

Güne başladığımızda Aslan burcunda ve boşlukta ilerleyen Ay saat 13.36 da boşluktan çıkarak Başak burcuna geçiyor. Ay boşluktayken kararsızlık ve belirsizlik nedeniyle beklememiz gerekebilir, ayrıca beklediğimiz haberler gelmeyebilir, olaylar beklediğimiz gibi gelişmeyebilir, görüşme ve toplantılar düşünelim, bakalım, tekrar görüşelim gibi kararlarla sonuçsuz kalabilir.

Ay Başak burcuna geçtikten sonra işler yoluna girecektir. Ayrıca öğlen sonrasında Ay, Güneş ve Ay Düğümleri ile uyum içinde olacak. Diğer taraftan Mars Chirondan destek alacak. Dolayısıyla öğlen sonrasında hem kendimizi dinç ve enerjik hissedebilir hem de doğru adımları atabiliriz. Genel olarak ilişkilerin uyumlu ilerleyeceğini, insanların iş birliğine açık olacağını, girişimlerin de bir şeyleri düzeltmek, yoluna koymak, hataları telafi etmek, şifalandırmak ve daha iyi hale getirmek amaçlı olacağını söyleyebiliriz.

Ailemizden, eşimizden, iş arkadaşlarımızdan, yönetici, yetkili konumundaki kişilerden, makam mevki sahibi olup bize faydası dokunabilecek kişilerden rahatlıkla destek alabiliriz. İş birliklerinden fayda sağlayabilir, maddi kazanç elde edebiliriz. Ancak sadece almayı, kendi çıkarını kollamayı değil, iş birliği yaptığımız herkesin kazanmasını hedeflemeliyiz.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page