top of page
231.jpg

22 Ocak 2024 – Pazartesi

Gün boyunca İkizler burcunda ilerleyecek olan Ay öğlen sonrasında Neptünle, akşam saatlerinde ise Venüsle sert açılar oluşturacak. Bu açılar çok sert çok zorlu olaylara işaret etmese de gün genelinde aklımızın ve duygularımızın karışık, enerjimizin ve hevesimizin de biraz düşük olacağını gösteriyor.

Gündüz saatleri, özellikle de öğlen sonrası dalgın, dağınık, kararsız bir halde, ikilemde kalarak ve evhamlanarak geçebilir. Hata yapmaya, yapılacak işleri, ödemeleri, randevuları unutmaya, eşyaları kaybetmeye ve yanlış anlamaya yatkın olacağız. Ayrıca alerjik reaksiyonlara da açık olacağız. Yediğimizden, içtiğimizden, ilaçlardan ve kokulardan olumsuz anlamda çabuk etkilenebiliriz.

 

Ardından gelecek Ay Venüs karşıtlığı da genel olarak memnuniyetsizlik ve değişkenlik işareti. Kolay kolay beğenmeyebilir ya da genelde beğendiğimiz şeyleri bugün beğenmeyebiliriz. Dolayısıyla bugün giyim, dekorasyon, makyaj, parfüm gibi beğenilerimizle bağlantılı alışverişler için pek uygun görünmüyor. Seçimlerimizden daha sonra memnun kalmayabiliriz.

 

Ayrıca bu memnuniyetsiz hal ilişkilere de yansıyabilir. Beklentilerin farklı olması, ikircikli davranışlar, kaprisli tavırlar ilişkilerde kısa süreli de olsa gerginliklere neden olabilir.

 

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page