top of page
sun1.jpeg

20 Eylül 2023 – Çarşamba

Ay saat 17.06 ya kadar Akrep burcunda, sonrasında ise Yay burcunda ilerleyecek. Erken saatlerde kesinleşen Ay Uranüs karşıtlığının etkisiyle güne biraz telaşlı ve gergin başlamış olsak da ardından Neptünden gelecek destekle sakinleşip rahatlayacağız.

Devamında Ay, Güneş ve Plutoyla uyumlu açılar oluşturacak. Gündüz saatlerinin duygusal olarak huzurlu, dingin, özgüvenli bir ruh haliyle geçeceğini söyleyebiliriz. Gündemimizde her ne varsa ona odaklanabilir, birçok işimizi istediğimiz şekilde halledebiliriz.

İş, özel ve aile ilişkilerimiz de uyumlu ilerleyebilir, hem sevdiklerimizden hem de bize iş ve kariyer anlamında yardımcı olacak güçlü insanlardan destek alabiliriz. Başvuru ve taleplerimiz onaylanabilir. Tabi yeni karar, girişim, başvuru ve başlangıçları Ayın boşluğa gireceği saat 13.22 den önce tamamlamış olmak şartıyla. Çünkü Ay boşluktayken kararsızlık, belirsizlik ve değişkenlik artar, bu saatlerde başlayan yeni işler sonuçsuz kalabilir.

Ayın boşluktan çıkıp Yay burcuna geçeceği saat 17.06 sonrasında şartlar netleşecektir. Beklediğimiz haberler gelebilir.

 

Ay akşam saatlerinde Satürnle sert bir açı oluşturacak. Bu da birtakım engellerle, gecikmelerle, yeni sorumluluklar ve maddi yüklerle karşılaşabileceğimiz anlamına geliyor. Karşılaştığımız her engeli gözümüzde daha da büyütebilir, kendimizi bıkkın hissedebiliriz. Etki geçici olsa da duygusal açıdan yorucu olabilir.

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page