15 Mayıs 2022 – Pazar

Ay Akrep burcunda ilerliyor. Bugün Satürn tarafından baskılanan Güneş Neptünle uyumlu bağlantı kuracak. Venüs Chironla kavuşurken Mars Ay Düğümleriyle uyumlu olacak.

Bugün kendimize olan güvenimiz biraz düşebilir. Ebeveyn, eş, yaşça büyük kişiler, yetkililer, devlet veya yasalar tarafından baskılanma, erteleme, iptal, yasaklanma gibi durumların yaşanabileceği bugün sevilmeye ve sevdiklerimizin desteğine fazlaca ihtiyaç duyabilir, çabuk kırılabilir, kendi kabuğumuza çekilip bizi mutlu eden ve hayallerimizi besleyen konulara yönelerek kendimize bir çeşit kaçış alanı yaratabiliriz.

Öğlen sonrasında etkili olacak Ay-Uranüs karşıtlığı bizim dışımızda gelişen beklenmedik durumlar nedeniyle bu halimizden sıyrılmamız ve planlarımızı değiştirmemiz gerekebileceğini gösteriyor.

Diğer taraftan tek başımızayken düşük olan güven ve motivasyonumuz dostlarımızla bir arada olacağımız ortamlarda ve iş birliği kurarak atacağımız adımlarda yükselecek. Bugün kendimizi kapatmak, kabuğumuza çekilmek, zorluklara odaklanmak yerine güvendiğimiz ve bizi destekleyen insanlarla bir arada olmak bize çok daha iyi gelebilir ve enerjimizi yükseltebilir.   

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE