top of page
151.jpg

15 Mart 2024 – Cuma

Ayın İkizler burcunda ilerlediği bugün güne Plütonun desteğiyle başlıyoruz. Güçlü duygulara, kararlılığa ve kendinden emin tavırlara işaret eden bu destek öğlen öncesinde cesaret gerektiren işlere girişmenin, güçlü insanlardan destek almanın, finansal kaynak bulmanın, güçlü bir etki yaratmanın ve görüşmelerde karşı tarafı ikna etmenin daha kolay olacağını gösteriyor.

 

Ayın Venüsle sert açılanacağı öğlen ve hemen sonrasında ise insanları memnun etmek biraz zor olacak gibi görünüyor. Hiçbir şeyden memnun olmayan, kaprisli ve alıngan insanlarla uğraşmak zorunda kalabiliriz. Tabi biz de farkında olmadan bu şekilde davranabiliriz. Beğeniler konusunda kararsızlık oluşurken ilişkilerde ortak fikirde buluşamama, uzlaşamama gibi sorunlar yaşanabilir. Skandal olarak değerlendireceğimiz haberler duymamız da mümkün.

Ayın Merkürle uyumlu açıya ilerleyeceği öğlen sonrası ve akşam saatleri iletişim açısından hayli verimli görünüyor. Hem iş hem de sosyal ilişkilerle ilgili görüşmeler, yazışmalar, etkinlikler, eğitimle ilgili organizasyonlar ve seyahat planlamaları için bu saatleri kullanabiliriz. Hitap gerektiren, heyecan ve etki yaratması istenen konuşmalar, haberler, politik açıklamalar ve duyurular için akşam saatleri çok daha uygun olacak.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page