top of page
141.jpg

14 Mart 2023 – Salı

Ay Yay burcunda ilerliyor. Genel olarak rahat hissedeceğimiz bugün Ayın, gündüz saatlerinde, burcun yöneticisi ve şansın temsilcisi Jüpiter ile şifacı Chirondan destek alacak olması işlerimizin rast gideceği ve problem haline gelmiş birtakım durumların da düzelebileceği anlamına geliyor. Bir çeşit şifalandırma, tamir etme, telafi etme enerjisi güçlü bir şekilde çalışacak.  

Dolayısıyla işlerin yoluna gireceğine dair umudumuzu artıracak ve özgüvenimizi yükseltecek gelişmeler yaşayabilir, maddi fırsatlarla karşılaşabilir, giriştiğimiz işlerden, çıktığımız seyahatlerden kazançlı çıkabilir, sağlıkla ilgili girişim ve tedavilerden fayda sağlayabiliriz.  

Gündüz saatleri olumlu gelişmelere açık ancak akşam saatlerinde şartlar değişmeye başlıyor. Ayın Merkür ve Güneşle sert açılanacağı gece saatleri iletişim ve ilişkiler açısından stresli geçecek gibi görünüyor. Ayrıca Mars ve Neptün arasındaki sert açı da kesinleşecek. Gece saatleri zorlu hava koşulları, kazalar, yangınlar ve zehirlenmeler açısından riskli görünüyor.

 

Çiğdem ÇİĞDEMTEPE

bottom of page