top of page
130.jpg

13 Şubat 2024 – Salı

Gün boyunca Koç burcunda ilerleyecek olan Ay gündüz saatlerinde Merkürle uyumlu olacak. Gündüz saatleri eğitim, ulaşım ve iletişimle ilgili işler, ticari girişimler, duyuru ve tanıtımlar, toplantılar, yazışma ve başvurular için verimli görünüyor. Kendimizi doğru ifade edebilir, iyi bir iletişimle birçok işimizi halledebiliriz. Ayrıca bağlantı kurmak, tanışmak, ilk görüşmeyi başlatmak için de yine bu saatleri değerlendirebiliriz.

Bunun yanında Venüs ve Neptün arasında uyumlu bir açı oluşuyor. Önümüzdeki 3 gün etkili olacak bu açı genel olarak ilişkilerde şefkat, anlayış, dayanışma ve yardımlaşmanın ön plana çıkacağını gösteriyor. Aşk ilişkilerinde ise romantizm güçlenebilir.

Diğer taraftan Mars 23 Marta kadar kalacağı Kova burcuna geçiyor. Bu geçişle birlikte daha özgür hareket etmek isteyeceğimiz, geleneksel yöntemler yerine yeni yolları tercih edeceğimiz bir döneme giriyoruz. Daha enerjik, daha girişken ve yeniyi deneyimleme konusunda daha cesur davranabiliriz. Sosyal hayatta daha aktif ve toplumsal konularda daha katılımcı olabiliriz. Ancak zaman zaman da isyankar ve kontrolsüz davranmamız mümkün.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page