top of page
130.jpg

13 Nisan 2024 – Cumartesi

Ay saat 20.45 e kadar İkizler burcunda sonrasında ise Yengeç burcunda ilerleyecek. Ay İkizler burcunda ilerlediği gündüz saatlerinde Merkür ve Güneşten destek alacak, akşamüzeri Neptünle sert bir açı oluşturacak ve saat 17.46 da boşluğa girecek. Yengeç burcuna geçene kadar da boşlukta kalacak.

Gündüz saatlerinde genel olarak rahat, hareketli ve iletişime açık olacağımızı söyleyebiliriz. İletişim keyifli ve yapıcı bir şekilde akarken ilişkilerimiz de uyumlu olacaktır. Kendimizi iyi ifade edebilir, destek ve onay alabilir, görüşmelerimizden olumlu sonuç elde edebiliriz. Bu saatlerde yolculuklar da rahat geçebilir.  

Ancak Ayın boşlukta kalacağı saat 17.46 – 20.45 arasında hem belirsizlik hem de Neptünün etkisiyle kararsızlık, dalgınlık ve unutkanlık gibi sorunlar yaşanabilir. Görüşümüz bozulabilir, uykumuz gelebilir ve bir şeyleri yanlış anlayabiliriz, eşyalarımızı da bir yerlerde unutabiliriz. Dolaysıyla bu saatler yolculuğa çıkmak ya da araç kullanmak için hiç uygun olmayacak diyebiliriz.

 

Ay boşluktan çıkıp Yengeç burcuna geçtikten sonra belirsizlikler netleşecektir. Beklediğimiz haberler gelirken emin olmak ve karar vermek de kolaylaşacaktır.

Çiğdem Çiğdemtepe

bottom of page